Sportoviště Aš

Projekt dotovaný Evropskou unií prostřednictvím Regionálního operačního programu Severozápad. Projekt nazvaný “Aktivní život pro Aš“ byl rozdělený do dvou částí a to sportoviště u Hlávkovy školy a sportoviště u školy v Okružní ulici. 

U Hlávkovy školy vzniklo oválné multifunkční hřiště s mantinely určené například na florbal, hokejbal a in-line hokej, na který je hřiště určeno především, s možností provozování dalších sportů, např. volejbalu, tenisu, nohejbalu či malé kopané, stanoviště na provozování některých atletických disciplín - sprint, skok do dálky a vrh koulí, včetně šaten se zázemím (sprchy v ohřevem vody za pomoci solárních panelů, WC), dvě malá venkovní hřiště  - jedno se třemi venkovními fitness stroji a hřiště dětské s prolézačkami, houpačkami a herní sestavou. 

Areálu v Okružní ulici dominuje fotbalové hřiště s umělým povrchem, k dispozici jsou tu také dva kurty, rovněž s umělým povrchem, na míčové sporty, kurt na plážový volejbal, provozovat tu lze také některé atletické disciplíny - sprint, skok do dálky, vrh koulí. Vzniklo zde rovněž zázemí s šatnami, sprchami a WC.


Spolupráce s Ing. Arch. Václavem Zůnou


Fotogalerie

/album/fotogalerie23/okruzni-slavnostni-zahajeni-jpg/

——————————